O firmie

Firma z dekadą doświadczeń

  • Spółka EKOpower21 powstała w 2009 roku w wyniku połączenia bogatych doświadczeń i wiedzy partnerów z zakresu stosowania innowacyjnych rozwiązań na rynku energii odnawialnej i technik oświetleniowych. EKOpower21, poprzez synergię zgromadzonych doświadczeń dąży do zajęcia pozycji lidera na polskim rynku w dziedzinie najnowocześniejszych zastosowań energii odnawialnej.
  • Misją naszej firmy jest wniesienie wkładu w zaspokajanie stale rosnących oczekiwań energetyczno-ekologicznych gospodarki światowej przy wykorzystaniu ciągłego wzrostu dynamiki rozwoju nowych technologii. EKOpower21 dzięki posiadanej bazie zakupowej w Chinach i na Tajwanie, oferuje produkty zgodne z najnowszymi trendami w zakresie innowacji.
  • Nasza firma będąc przedstawicielem czołowych światowych producentów paneli fotowoltaicznych, proponuje Państwu fachową pomoc przy wdrożeniach realizowanych projektów pozyskania energii odnawialnej.
  • Dysponując konkurencyjną ceną, wysokiej jakości produktami oraz szeroką gamą rozwiązań i zastosowań w zakresie wykorzystania energii odnawialnej, kierujemy naszą ofertę zarówno do właściwych instytucji państwowych, samorządowych jak i do gospodarstw domowych.
  • Nasz zespół monitorowania w Azji nadzoruje jakość wszystkich naszych produktów, od źródła do naszej platformy dystrybucji w Polsce
ekopower21-projekt-zakupu-minikoparek-berger-kraus